Bagmaster PORTO 22 A iskolatáska

Magasság:44,5 cm
Teherbírás:10
Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Kétrekeszes iskolai hátizsák lányoknak, 3-5. általános iskolai osztályba.
A hátizsák hátrendszere puha habszivacs párnákból készült belső, könnyű deszka megerősítésből áll, amely kellőképpen védi a gyermek hátát a kellemetlen lökdösődéstől. A hátrendszer része egy könnyű, levehető könnyű deréköv, amely légáteresztő hálóból készült és fényvisszaverő elemekkel van ellátva. Párnázott hátrendszer állapotellenőrzéssel, új típusú hálóval, ami nem karcol, és a háton és a vállpánton is megtalálható. Ennek köszönhetően a megtöltött iskolai hátizsák jól illeszkedik az iskolás hátára, és puha párnázott, különösen a gerinc körül és az ágyéki gerinc alatt. Az anatómiai formálás, párnázás, beleértve a hatékony mélyedéseket is, elegendő légáramlást tesz lehetővé, így minimálisra csökkenti a gyermek hátának izzadását.

A kamra belsejében párnázott elválasztó zseb található a jobb és áttekinthetőbb elrendezés érdekében.

A második kamra alkalmas A4-es füzettartó tárolására, és átlátszó rendszerezővel rendelkezik, mobiltelefon zsebbel. A narancs tetején egy műanyag kulcscsipesz található karabinerrel.

A PORTO iskolai hátizsák nagy mennyiségű fényvisszaverő anyagot tartalmaz, hogy maximalizálja a gyermek láthatóságát a közúti közlekedésben. Főleg az iskolai hátizsák elülső részén, oldalán, de a vállpántokon is. Az új típusú könnyű húzófülek gumihurokkal biztosítják a cipzárak kényelmes irányítását.

Az iskolai hátizsák elkészítéséhez felhasznált anyagok biztonsági szempontból megfelelnek az EU szabványoknak. A fényvisszaverő anyagok az EU szabványoknak is megfelelnek.

A vállpántok anatómiailag formásak és puha párnázottak. A hátizsák egy rugalmas mellkaspántot tartalmaz, amellyel a pántok rögzíthetők az iskolás fiú vállán. Ezt a mellkaspántot bármikor eltávolíthatja. A vállpántok tetején található flip rendszer nyitva tartja a pántokat a hátizsák hátuljáról, így biztosítva a kényelmes illeszkedést a hátizsákon. A vállpánt végeire fényvisszaverő elemmel és mágnessel könnyedén rögzítheted a szíjvégeket.

A hátizsák alja négy erős és sűrű szövésű anyagból készült műanyag lábbal biztosítja a hátizsák hosszú élettartamát és védi a hátizsákot a szennyeződésektől. Az iskolai hátizsák egy szövethurok segítségével rögzíthető a padon lévő kampóhoz. A fő rekesz összecsukható, tömör alja biztosítja a dolgok egyenletes elosztását a hátizsákban és stabilitást a földön állva.

PORTO hátizsák áttekintése:

• kétrekeszes iskolai hátizsák
    • súlya mindössze 980 g
    • oldalsó gumizsebek egy italosüveg számára
    • ergonomikusan kialakított háttámla
    • állítható mellkaspánt
    • levehető párnázott deréköv
    • állítható vállpántok, lágyan párnázott
    • szervező
    • összecsukható alsó műanyag lábakkal az alsó kopás ellen
    • fényvisszaverő elemek
    • lehetőség sál vásárlására hátizsák kivitelben - NEM TARTALMAZZA A HÁTIZSÁK