Bagmaster LIM 9 A iskola táska

Magasság:34 cm
Teherbírás:7
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster
Egyrekeszes elsős iskolatáska népszerű lányok egyszarvú motívumával, kisebb méretű gyerek számára. A fém mágneses zárnak köszönhetően nagyon könnyen nyílik és záródik, akár egy kézzel is. Stabilan áll a masszív, lábas alsónak köszönhetően. Az aktatáska teljes kerületén elhelyezett fényvisszaverő elemek megfelelnek az EU szabványoknak.
A tágas fő rekesz egy válogatóval van osztva a nehezebb tárgyak (füzetek és tankönyvek) jobb tárolása érdekében a hátuljához közelebb. A fedél belső oldalán egy praktikus átlátszó zseb található az órarendhez. Az elülső kisebb zseb praktikus mappát rejt, és tépőzárral zárható. A húzózsinóros oldalzsebek például italosüvegek tárolására alkalmasak.
Az aktatáska felakasztható füllel és praktikus pánttal van felszerelve a kézben való hordozáshoz. A kellemes ergonómikus hátpárna hatékony légkeringést és szellőzést is biztosít. A formázott széles vállpántok puha párnázott, állítható hosszúságúak és mellkasi övvel kiegészítve a kényelmesebb viselet érdekében. Áttekintés:
  • Tiszta egyrekeszes iskolai aktatáska
  • A főkamra részlege
  • Kisebb zseb praktikus, egyszerű rendszerezővel
  • Két oldalzseb egy palacknak ??megfelelő
  • Szilárd alsó (extrudált) fekete 600 D poliészter anyaggal borítva
  • A fedél zárása FIDLOCK mágneses csattal
  • A fedél belső oldalán egy átlátszó zseb az ütemezéshez
  • 3D hálós hátpárnázás a gerinc körül és az ágyéki területen
  • Anatómiailag kialakított, párnázott vállpántok
  • A mellkasi öv összehúzódása
  • A fényvisszaverő elemek az aktatáska minden oldalán megfelelnek az EU szabványoknak