Bagmaster GALAXY 9 D iskolatáska + fityegő + ingyenes szállítás

Ajándék ingyen
Dumbo függőDumbo függő
Ajándék ingyen

Háromrekeszes fiús iskolatáska a Bagmester gyártótól, autós motívummal 1.-3. osztályos tanulók számára. Első osztályba csak magasabb gyermekek számára alkalmas.

További leírás:

• Két elülső cipzáros zseb - a felső 17x10 cm-es méretű zseb apróságok tárolására, az alsó zseb pedig tolltartó vagy uzsonnás doboz tárolására alkalmas.
  • Tágas fő- és középső rekeszek - A4-es méretű füzettartók és könyvek tárolására alkalmas.
  • Szervező zseb az elülső rekeszben íróeszközök tárolására alkalmas zsebekkel és külön zsebbel mobiltelefon tárolására (11x6 cm)
  • 1 oldalsó hálós zseb, cipzáras zsebbel borítva - üveg tárolására alkalmas.
  • Anatómiailag formázott hát, szellőző hátsó párnázat, könnyű alumínium váz - A nyugat-csehországi egyetem orvosi jelentése alapján ideális az iskolás gyerekek számára.
  • Állítható vállpántok, lágyan párnázottak, fényvisszaverő elemekkel.
  • Állítható mellkaspánt.
  • Megerősített aljzat műanyag lábakkal a szennyeződés és a kopás ellen.
  • Textil akasztófül a hátizsák felakasztásához.
  • Nagy mennyiségű fényvisszaverő elem a táska minden oldalán, az anyag megfelel az EU követelményeinek.
Méretek: 40 x 29 x 21 cm
Tömeg: 1,0 kg
Térfogat: 17 l
Teherbírás: 7 kg
Anyag: 100 % poliészter
Garancia: 3 év

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.