Bagmaster PORTO 22 A iskolatáska 2db. készlet, hálós zsák és szállítás ingyén

Magasság:44,5 cm
Teherbírás:10
Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Kétrekeszes iskolai hátizsák lányoknak, a 3.-5. a ZŠ osztály.

A hátizsák hátrendszere belső, könnyű, puha habpárnákból készült deszka megerősítésből áll, amely kellően védi a gyermek hátát a kellemetlenségektől nyomás. A hátrendszer egy könnyű, levehető könnyű derékövet tartalmaz, amely légáteresztő hálóból készült, és fényvisszaverő elemekkel van ellátva. Párnázott hátrendszer orvosi igazolással, új típusú háló, mely nem karcolódik, és a háton és a vállpánton is megtalálható. Ennek köszönhetően a megtöltött iskolai hátizsák jól illeszkedik az iskolás hátára, és puha párnázott, különösen a gerinc körül és a gerinc ágyéki része alatt. Az anatómiai formázás, párnázás, beleértve a hatékony mélyedéseket is, lehetővé teszi a megfelelő légáramlást, így minimálisra csökkenti a gyermek hátának izzadását.

A kamra belsejében párnázott elválasztó zseb található a jobb és áttekinthetőbb elrendezés érdekében.A4-es notebookok és ez átlátszó rendezővel rendelkezik, zsebbel egy mobiltelefon számára. A narancssárga rendező felső részén műanyag kulcscsipesz található karabinerrel.

A hátizsák elülső részén egy felső zseb található, amely kisebb tárgyak tárolására alkalmas. Oldalsó zsebek egy palack számára kialakítva, és két elülső zsebet is tartalmaz, amelyek egymással szemben vannak varrva.

A PORTO iskolai hátizsák nagy mennyiségű fényvisszaverő anyaggal rendelkezik a gyermek maximális láthatósága érdekében a közúti forgalomban . Főleg az iskolai hátizsák elülső részén, oldalán, de a vállpántokon is. A cipzárak kényelmes irányítását egy új típusú, könnyű, gumi füllel ellátott húzók biztosítják.
Az iskolai hátizsák gyártásához felhasznált anyagok biztonsági szempontból megfelelnek az EU-szabványoknak. A fényvisszaverő anyagok az EU-szabványoknak is megfelelnek.

A vállpántok anatómiailag formázottak és lágyan párnázottak. A hátizsák tartalmaz egyrugalmas mellkaspántot, amellyel a hevedereket az iskolás fiú vállára rögzítheti. Ezt a mellkasi övet bármikor eltávolíthatja. A vállpántok felső részén található flip rendszer a hátizsák hátuljáról nyitott helyzetben tartja a pántokat, így biztosítja a hátizsák kényelmes viselését. A pántok végeit fényvisszaverő elemmel és mágnessel könnyedén rögzítheted a vállöv végeihez.

A hátizsák alja négy műanyag lábbal, amelyek erős ill. a sűrű szövésű anyag biztosítja a hátizsák hosszú élettartamát és védi a hátizsákot a szennyeződésektől. Az iskolai hátizsák egy szövethurok segítségével a padra akasztóval rögzíthető. A fő rekesz összecsukható, tömör alja biztosítja a dolgok egyenletes elosztását a hátizsákban, és stabilitást a talajra helyezéskor.

Új termikus címke logóval. Olyan funkció, amely első érintésre lenyűgöző. Télen fekete, melegben narancssárga. Próbálja meg meleg tenyérrel megváltoztatni a színét.

PORTO hátizsák áttekintése:

• kétkamrás iskolai hátizsák
  • csak 980 g!
  • oldalsó rugalmas zsebek egy ivópalack számára
  • ergonómikusan kialakított hátlap
  • állítható mellkaspánt
  • levehető párnázott deréköv
  • állítható vállpántok, puha párnázott
  • szervező
  • összecsukható alsó műanyag lábakkal az alsó kopás ellen
  • fényvisszaverő elemek
  • sál vásárlásának lehetősége a hátizsák kialakításában – NEM TARTALMA A HÁTIZSÁKBA

Műszaki paraméterek:
Méretek: 44,5 x 30 x 22 cm
Teherbírás: 10 kg
Tömeg: 980 g
Térfogat:  24 l
Garancia: 3 év

Egykamrás, tágas tolltartó dupla rekesszel. Rugalmas fogantyúk akár 20 ceruzához. Egy belső cipzáras zseb és két kisebb zseb. Cipzáros rögzítés.

Méretek: 21,5 x 11 x 6,5 cm
Anyaga: 100% poliészter