Baglyos gyermek hátizsák

A termék kódja:O61619
Gyártó:Acron
Baglyos motívummal ellátott aranyos gyermek hátizsák kordbársony kivitelben. Egy főrekeszt és egy elülső cipzáras zsebet tartalmaz, amely alkalmas például az uzsonnás doboz tárolására. A hátizsák háti része puha, a vállpántok állíthatóak. A két oldalzseb alkalmas az innivaló vagy egyéb apróságok elhelyezésére. Az egyik zseb (kordbársony) szélesebb, a másik hálós zseb szűkebb. 1 éves kortól alkalmas.
Méretek: 25 x 20 x 8 cm

Gyártó: Acron