Baby Blocks vonat sínekkel és készlettel

Gyártó:Wader
A nagy vasúti készlet vonattal és tartozékokkal mindazoknak a kisgyerekeknek szól, akik szeretik saját épületeiket építeni. A kb. 5 x 5 cm méretű kockákat 1 éves kortól kezdő gyermekek kis kezei számára szánják. Készítsen saját állomást. A készlet fejleszti a képzeletet, megtanítja a koncentrációt és a koncentrációt, fejleszti a kézi készségeket és megtanítja az alapvető színeket. 89 darabot, 28 matricát tartalmaz, és a pálya hossza legfeljebb 3,3 m.
A csomag méretei 65 x 36 x 8 cm.
Alkalmas gyermekek 1 éves kortól.