BAAGL Tritan kulacs Logo lila 500 ml

A termék kódja:A-31273
Gyártó:Baagl Presco Group

Kapcsolódó termékek

Az iskolai felszerelésből nem hiányozhat a megfelelő ivópalack – a BAAGL palack pedig alkalmas iskolába, kirándulásra vagy sportklubba.
A zárható fedél egy csepp italt sem enged ki, és garantálja a könnyű és intuitív használatot. Az üveghez tartozik egy szűrő is, aminek köszönhetően használhatod az üveget gyümölcsös vagy teás limonádékhoz (az anyag meleg italokhoz is alkalmas). A palackhoz egy hurok is csatlakozik a kényelmes kézben tartás érdekében.

Tanúsított tritán anyag garantálja az ital maximális biztonságát és minőségét, mivel nem áraszt kellemetlen műanyagszagot, mint más műanyagok esetében, és nem tartalmaz káros anyagokat (BPA, PVC, ftalátok és mások). Hiszen a tritan termékeket az egészségügyben is használják.

Üveg térfogata: 500 ml
Gyártó: Presco Group

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!