BAAGL SET 3 Zippy Doggie: aktatáska, ceruzatartó, táska

Magasság:38 cm
Teherbírás:6
Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Baagl Presco Group
ISKOLA RÖVID KÖNYV CÍMZETT KUTYA
• Minősített iskolai aktatáska az általános iskola első osztályától kezdve.

• Ergonomikus iskolatáska megerősített testtel, belső szervezővel és három külön zsebbel.

• A BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM csúszó hátsó rendszer lehetővé teszi a hevederek optimális helyzetének beállítását a gyermek magasságához viszonyítva.

• Ergonomikus alakú hát, teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós hevederek az optimális illeszkedés érdekében.

• Az aktatáska új, összecsukható nyitórendszerrel rendelkezik, amely megkönnyíti az iskolások számára, hogy közvetlenül az íróasztaltól hozzáférjenek segédeszközeikhez.

• Az aktatáska belsejében egy átlátszó zseb található, ütemezéssel és egy belső szervezővel, amely egyenletes súlyelosztást tesz lehetővé, rugalmas rögzítő szalaggal kiegészítve.

• Rugalmas anyagból készült oldalsó zsebek, amelyek alkalmasak egyik palackunkhoz .

• Szigetelt tágas elülső tépőzáras zseb.

• A könnyű konstrukció stabilan tartja az aktatáska alakját, az aktatáska súlya - 1100 g.

• Az aktatáska térfogata 18 l, teherbírása 6 kg.

• Az aktatáska teste szilárd, vízálló anyagból készül.

• Fényvisszaverő elemek a gyermekek biztonsága érdekében.

• Az aktatáska praktikus pénztárcával és esőkabáttal van ellátva.

ISKOLAI PENÁL KLASSZIKUS KUTYA SZELEPEK
• Klasszikus iskolai egyemeletes ceruzatartó, két fedéllel.

• Zárható minőségi cipzárral.

• Nincs töltés.

ZACSKÓ ÉTELMARADÉK HAZAVITELÉRE
• Táska edzőcipőkhöz vagy papucs, elöl kutya motívummal.

• A táska szilárd, mosható anyagból készült, alsó részén praktikus cipzáras zseb található.

• Visszahúzás erős csipkékkel, amelyek lehetővé teszik a háton való viselést is.