BAAGL iskolai szett Zippy Zombie iskolatáska + tolltartó + tornazsák

Magasság:38 cm
Teherbírás:6
Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Baagl Presco Group

Kapcsolódó termékek

A Zippy Zombie iskolatáska az általános iskola 1.–2. osztályos diákjainak alkalmas. Átlagos magas első osztályosoknak ajánljuk.

A három részes szett egy táskát, tolltartót és egy tornazsákot tartalmaz, amelyek mind azonos motívumúak.
A táska ergonomikusan formázott hátrésszel rendelkezik, a magasság beállításának lehetőségével. Nem hiányoznak a kényelmes, párnázott vállpántok, sem a fényvisszaverő elemek.

Termékjellemzők:

• ergonomikus iskolatáska, megerősített testtel, belső szervezővel, három különálló zsebbel
  • mozgatható hátrendszer BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM lehetővé teszi a szíjak optimális helyzetének beállítását a gyermeked magasságához
  • ergonomikusan kialakított hátsó, teljesen állítható váll-, mellkasi- és oldalsó kompressziós pántok a testhez való optimális illeszkedés érdekében
  • a táska új cipzárral nyitható felhajtható rendszerrel rendelkezik, aminek köszönhetően a diák könnyebben hozzáfér a táskája tartalmához egyenesen a padból, valamint jobb átláthatóságot biztosít a táska tartalmára
  • a táskában van egy átlátszó zseb, órarendtartóval és egy belső szervező az egyenletes súlyelosztáshoz, gumival kiegészítve a fixálásra
  • izolált elülső tágas zseb tépőzárral, oldalsó zseb elasztikus anyagból az üvegre vagy az apróságokra
  • könnyű, megerősített konstrukció és stabil kialakítású szilárd alsó rész.
    a táska erős, vízálló anyagból készült
  • egy sor fényvisszaverő elem biztosítja a gyermek biztonságát
  • a táska pénztárcával és esővédővel rendelkezik
  • a táskát sikeresen tesztelte az ITC Zlín

Méretek: 38 x 28 x 17 cm
Súly: 1 100 g.
Űrtartalom: 18 l.
Teherbírás: 6 kg

Tolltartó:
Cipzáras iskolai tolltartó két kihajtható füllel, üres. 25 db gumihurkot tartalmaz az írószerek tárolására és 5 db szélesebb gumihurkot egyéb tanszerek (gumi, hegyező, vonalzó) tárolására. A füllek hátulján átlátszó fólia az órarend kialakításához.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4,5 cm

Tornazsák:
Táska cipők vagy egyéb kisebb tárgyak számára szabadidős tevékenységekhez. Masszív, mosható anyagból készült. Erős fűzők segítségével visszahúzható, ami lehetővé teszi a háton is hordását.
Méretek: 42 x 34 cm

Gyártó: Presco Group