BAAGL iskolai szett Ergo Ninja 5-részes SZETT

Szélesség:27 cm
Magasság:39 cm
Teherbírás:6
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Baagl Presco Group

Divatos és minőségi iskolatáska elsősöknek Ninja motívummal. Általános iskola 1. osztályától alkalmas, csak nagyobb gyerekeknek ajánljuk.

Az ötrészes szett egy táskát, tolltartót, tornazsákot, A4-es füzettartót és uszonnás dobozt tartalmaz, amelyek mind azonos motívumúak.

Az iskolatáska előnye a kiváló minőségű Fidlock mágneses rögzítés és az aktatáska fedelének belső oldalán található rugalmas tolltartó. Az iskolás így szükség esetén helyet takarít meg az aktatáskában.
Az ergonómiai hátrésszel rendelkező iskolatáska szolid sötét árnyalatokban készült, mintázatán az Ninja jelenik meg. Dobozos kialakítása könnyen kezelhető teszi.

Termékjellemzők:

• ergonomikus iskolatáska – gerincbarát hátkiképzés, vastagon párnázott csípő-és gerincrész
  • légáteresztő hátlappal
  • 3 helyen állítható szivacsos vállpántok
  • állítható magasságú mellpánttal
  • alja kemény, így a táska önmagában megáll
  • 1 nagy rekesszel rendelkezik, belül füzet elválasztó elem, rendszerező
  • a fedél alatt tolltartónak pántok
  • oldalán egy-egy cipzáras zseb
  • könnyen záródó csattal
  • nagy felületű fényvisszaverő elemek a biztonságért
  • cipzárján különleges kulcstartó
  • vízálló
  • strapabíró anyagból készült

Méretek: 39 x 28 x 17 cm
Anyaga: 100% poliészter
Súly: 1300 g
Űrtartalom: 19 l
Terhelhetőség: 6 kg

Tolltartó:
Fiús iskolai tolltartó két kihajtható füllel, üres. 25 db gumihurkot tartalmaz az írószerek tárolására és 5 db szélesebb gumihurkot egyéb tanszerek (gumi, hegyező, vonalzó) tárolására. A füllek hátulján átlátszó fólia az órarend kialakításához.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4,5 cm

Tornazsák:
Táska cipők vagy egyéb kisebb tárgyak számára szabadidős tevékenységekhez. Masszív, mosható anyagból készült. Erős fűzők segítségével visszahúzható, ami lehetővé teszi a háton is hordását.
Méretek: 42 x 34 cm

A4-es füzettartó:
füzettartó az A4-es méretű füzetek és könyvek tárolására. A füzettartó lapjai lamináltak és gumival vannak ellátva, amellyel a füzattartót be lehet csukni. Méretek: 32 x 22,5 x 3,5 cm

Uzsonnás doboz:
Műanyag uzsonnás doboz egy zárral zárható és elválasztó válaszfalat tartalmaz. Nem javasoljuk a mosogatógépben való mosást, BPA MENTES. Méretek: 17,8 x 12,2 x 6 cm

Gyártó: Presco Group

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!