Ars Una üveg 350 ml világos lila

Gyártó:Arsuna
Biztonságos, tritán kopoliészter műanyagból készült
Nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t
Food Safe minősítéssel rendelkezik
Biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik
Kiemelkedő ütésállóság
-20 és +100 Celsius fok között hőálló
Kézi mosogatással tisztítható
Mikrohullámú sütőbe nem helyezhető
Az Ars Una-kulacsok BPA-mentes műanyagból készülnek, így tökéletesen biztonságosak, hiszen semmilyen egészségre káros anyag nem tud kioldódni a kulacs anyagából.
Mi az a BPA? A biszfenol-A az egyik legelterjedtebb műanyagipari alapanyag, amelyről a kutatások már bebizonyították, hogy hosszú távon károsan befolyásolhatja az emberi agy és más szervek fejlődését, összezavarhatja a gyerekek hormonháztartását – ezért tartjuk fontosnak, hogy kulacsainkat BPA-mentes műanyagból készítsük.
Az Ars Una-kulacsok anyaga Eastman Tritan kopoliészter, amely növényi forrásból származtatott műanyag, egészségre ártalmas BPA-t egyáltalán nem tartalmaznak, egészségre káros hatásuk nincs.