Ars Una Catalina kulacs 475 ml

A termék kódja:55020947
Gyártó:Arsuna

Hasonló termékek

Precízen feldolgozott ivópalack a Catalina kollekcióból az Ars Una gyártótól, minden részletében tökéletes.
Kiváló minőségű, biztonságos és nem veszélyes anyagból készült, elsősorban annak köszönhetően, hogy nem tartalmaz veszélyes BPA anyagokat.
Az üveget gyönyörű nyomat díszíti, kiegészítve egy ml-es mérőpohárral. A kupak lecsavarható, a zárás/nyitás click rendszerrel - gombnyomással működik. A fedél szélén egy mozgatható gumihurok található, nagy fűzőlyukkal, amely például hátizsákra rögzíthető.
A szilikon tömítésnek köszönhetően garantált az áteresztőképesség és az esetleges folyadékszivárgás elleni védelem.
Praktikus és könnyen karbantartható. Mosogatógépbe tehető, de nem ajánlott mikrohullámú sütőbe tenni.
Anyaga: 100% PCTG műanyag
Alkalmas -20 és 100 Celsius fok közötti italhőmérsékletre.
Palack térfogata
: 475 ml