ALBI Tritan kulacs - szürke csillogok 800 ml

Gyártó:Albi

Kapcsolódó termékek

Akár sportol, akár kirándul, ne felejtse el az ivási rendszert! Az utazó vizes palack nem hiányozhat egyetlen berendezésből sem.

A csavaros kupak jól lezár, és a keskeny itató garantálja a kényelmes ivást gyermekek és felnőttek számára. Ezenkívül a fedelek zárható biztonsági eszközzel rendelkeznek, hogy megakadályozzák az ital beömlését a hátizsákba.

A fedél alatt rejtett szűrő található minden vízimádó számára gyümölcsökkel vagy gyógynövényekkel. A szűrő könnyen eltávolítható, és az üveg alaposan lemosható. A palack kézben tartásának hurkja magától értetődő.

A palackok tartós tritanból - ártalmatlan műanyagból - készülnek, amely ellenáll a durva kezelésnek.

A palackok nem károsak az egészségre, és nem tartalmaznak BPA-t vagy ftalátokat.

Nem mosogatógépben moshatók.
Térfogat: 800 ml