A nagy könyv ÁLLATOK kis narrátoroknak

A termék kódja:K-WV-0601
Gyártó:Baagl Presco Group
Tudod, hol élnek állatok mindenhol? Erdőkben, mezőkön, városokban ... A szárazföldön, a vízben és a levegőben. Itt a szárazföldön, a tenger mellett és az óceánok mély vizében, az esőerdőben, a szavannában, sőt a barátságtalan sivatagban vagy a sarkkörön túl, örök hó és jég területein. Fedezze fel a világ különböző területein élő különféle lakosokat, ismerje meg életkörülményeiket és azt, hogy a természet milyen körülmények között tudta őket életben élni. Egy csomó lelkes utazó kíséri Önt az utazáson, amelyet a könyv minden képén talál - gyakorolja emlékezetét és figyelmét, és oldalanként "olvassa el" kalandjaikat kidolgozott illusztrációkban! A könyv végén megtalálható az összes ábrázolt állat listája, amelynek segítségével ismert és kevéssé ismert állatok szakértőivé válhat.

A bájos képek révén a fiatal olvasók nemcsak szavakat keresnek, leírnak, elbeszélnek, hanem a könyvet információ, tudás és szórakozás forrásaként is érzékelik.